Království tianDe

Čo je v kráľovskom e-shope nové?

18.12.23 1157x prečítané

Stále sa zväčšujeme a zlepšujeme zákaznícke služby, aby ste vy, naši zákazníci boli maximálne spokojní.

ZdieľaťČo je v kráľovskom e-shope nové?

14.000 hodnotení na Heureke


Sme Kráľovstvo tianDe , najväčší e-shop s produktmi tianDe v Európe. Počty našich zákazníkov stále rastú, rovnako tak aj nároky na kvalitu poskytovaných služieb. Poskytujeme špičkový zákaznícky servis a stále naše služby zdokonaľujeme. Počúvame priania a spätnej väzby svojich zákazníkov. A práve vďaka našim zákazníkom sme získali to najlepšie ocenenie a pre nás hodnotenie, že to robíme správne. Veľmi ďakujeme za 14.000 recenzií, čo je v porovnaní s ostatnými e-shopmi neuveriteľné číslo a obrovský úspech. Veľmi si tieto hodnotenia vážime a ďakujeme!

Expedujeme tovar z najväčšej logistickej spoločnosti SR

Pretože svojim zákazníkom chceme poskytovať špičkové služby aj pre spoluprácu si vyberáme len tie najlepšie v obore. Vieme, že pre našich zákazníkov je dôležité, aby balíček s radosťou dorazil od objednania čo najskôr av perfektnom stave. Preto sme presunuli skladové zásoby a expedíciu tovaru k najväčšej logistickej spoločnosti ČR Mailstep .

Spoločnosť Mailstep začala ako logistická firma pre tlač a expedíciu časopisov. Rýchlo sa začala prispôsobovať vývoju trhu a nárastu e-shopov. Dnes ich skladová plocha činí 50.000 a balí tovar pre 200 e-shopov po svete. My patríme k trojici tých najväčších.

Mailstep denne pošle aj 25.000 balíčkov, táto spoločnosť je pripravená baliť tovar a expedovať ho na popoludňajších aj nočných smenách a rýchlo sa prispôsobujú požiadavkám klientov. My sa tu preto cítime v bezpečí a nemáme obavy o expedíciu tovaru ani pred Vianocami.

Vďaka Mailstepu sú u vás balíčky bleskovo rýchlo, ich zárukou je expedícia tovaru daný deň pri objednávke do 12h.

Spoločnosť Mailstep sa ďalej podieľa na procese reklamácií, vybavovaní vratiek a produkcii obalového materiálu ako sú obrandované pásky, potlačené krabice a náplň chrániaca tovar.


Exkurzie Kráľovstvo tianDe v Mailstep

Prvý týždeň v septembri sme pozvali svojich VIP obchodníkov na živú exkurziu v logistickom centre Mailstep, aby aj oni videli dlhú cestu, ktorou absolvuje každý jeden produkt od objednávky až k zákazníkovi domov.

Naša cesta začala na Hlavnej stanici v Prahe, kde nás vyzdvihol súkromný autobus Kráľovstva a doviezol nás pred brány Mailstepu, sídliacej na Prahe 9, v Horných Počerniciach.

Tu nás privítal obchodný riaditeľ Mailstepu Viktor Štill, ktorý nás uskutočnil celou exkurziou. Najskôr nás zoznámil s históriou ich spoločnosti a aktuálnym chodom prevádzky. Vykonal nás celou cestou od príjmu tovaru, po rozmiestnení tovaru do kráľovskej sekcie skladu, ďalej po putovaní tovaru do baliarne a posun balíčkov ku konkrétnemu dopravcovi na paletu. Paleta s tovarom je ďalej prepravená dopravcom na príslušné depo a odtiaľ sú balíčky s tovarom rozvážané na konkrétne adresy k zákazníkovi domu. Už ste niekedy počuli o skladovaní "chaosom"? Ani my nie a tak pre nás bolo aj toto zaujímavým príkladom toho, ako aj chaos môže znamenať efektívny poriadok.

Zvezte sa s nami do Mailstep a nahliadnite do skladu aspoň sprostredkovane pomocou videozáznamu. Plno smiechu, radosti a momentov prekvapenia.

Fotogaléria

Exkurziu sme si veľmi užili a radi sme nazreli, ako sa hovorí, pod pokrievku.


Produktové školenie Kráľovstvo tianDe

Pravidelne pre svojich obchodníkov a VIP zákazníkov organizujeme produktové školenia. Tentoraz boli témou Doplnky stravy, starostlivosti o vlasy a princípy trichológie. Školenie prebehlo 09.09. v Hoteli Grandior, Praha, kde sála zaplnilo 200 účastníkov. Program bol celodenný a pekne nabitý. O prínosné informácie sa podelilo 7 prednášajúcich. Objavila sa témy ako: imunita a ako sa o ňu starať, prekyslenie organizmu, tvorba zápalov, neviditeľní parazity v našom tele, hormonálna nerovnováha a ako ju ovplyvniť, ako sa správne starať o vlasovú pokožku a predísť tak mnohým problémom. Pretože bol o školení naozajstný záujem, a to nás veľmi teší, rozhodli sme sa ho usporiadať aj na Morave.

Fotogaléria

Chcete vidieť viac fotiek z kráľovského školenia? Nasledujte odkaz, kde si môžete jednotlivé fotografie aj stiahnuť tu:


S prianím mnohých spokojných zákazníkov

Denisa Horová
Prevádzková riaditeľka

Štítky

Najobľúbenejšie

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

15. 1. 202434576x prečítané

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

8. 1. 202423934x prečítané

Páčil sa vám tento príspevok? Pošlite ho ďalej…Najväčší predajca kvalitných
produktov tianDe

Doprava zadarmo pri nákupe
nad 60 €

Darčeky na nákup nad 40 €
podľa vášho výberu

Pravidelné zľavové akcie
a súťaže o produkty

Staňte sa súčasťou nášho kráľovstva

#kralovstvi_tiande_official

Staňte sa kráľovnou

a získajte tretinu kráľovstva k tomu

Pridajte sa do klubu tianDe kráľovien.
Zaregistrujte sa a zadarmo dostanete
VIP kartičku s tianDe ID, s ktorou máte
kedykoľvek všetky produkty o 1/3 lacnejšie .