Království tianDe

Čo na hlboké vrásky

26.08.23 1491x prečítané

Bežné hydratačné krémy na niektoré vrásky už jednoducho nestačia. Prečítajte si, ako ich hĺbku zmierniť a navrátiť tak pleti mladší vzhľad.

ZdieľaťČo na hlboké vrásky

Pri pohľade do zrkadla sa vám to možno zdá nemožné, ale aj hlboké vrásky sa dajú zmierniť. Len im musíte každý deň venovať trochu času a starostlivosti. Dostatočná hydratácia podporí pružnosť pokožky a navráti jej mladistvejší vzhľad . Uvidíte, že nič nie je stratené. Takže ako na hlboké vrásky?

Na hlboké vrásky platí každodenné čistenie pleti. Už v prvom kroku stavte na prípravky, ktoré posilnia jej pevnosť

Každý večer by ste mali pleť dôkladne odlíčiť a vyčistiť. Či už je veľa po polnoci, ste chorí alebo sa vám jednoducho len hrozne nechce. Pokožka cez deň absorbuje veľa nečistôt, stráca potrebnú vlhkosť a upchávajú sa jej póry.

Tonika, gély alebo mlieka vašu pleť do hĺbky hydratujú

Dôležité je preto používať čistiacu a odličovaciu tonika, gély a mlieka , ktoré vašu pleť nielen vyčistia, ale aj spevnia. Postarajú sa o to výťažky z tibetských bylín, aminokyseliny a hydrolyzovaný kolagén . Prípravky sú navrhnuté tak, aby zvyšovali hydratáciu pokožky. Tá je po ošetrení mäkšia a pružnejšia.

Potom sa zamerajte na krehké očné okolie. Čo na hlboké vrásky okolo očí?

Jemná koža okolo očí je na tvorbu vrások najnáchylnejšia. Neobsahuje žiadne potné ani mazové žľazy, takže sa rýchlejšie vysuší a podráždi. Mimické vrásky aj únava sa na nej prejavia oveľa rýchlejšie. Používajte preto kozmetické prípravky určené priamo pre oblasť očí. Obsahujú kyselinu hyalurónovú, výťažky z ovčej placenty alebo morský a hydrolyzovaný kolagén . Tie účinne hydratujú pleť, znižujú hĺbku aj počet vrások a tým vracajú vášmu pohľadu mladistvý šmrnc.

S hlbokými vráskami v tvári vám zase pomôžu vyživujúce a omladzujúce pleťové krémy

Šetrnou starostlivosťou dokážete zmierniť aj veľmi výrazné vrásky na čele, okolo očí alebo tzv. nosoretnej ryhy. O vypínanie vašej pleti sa postarajú výťažky z hadieho tuku, morského kolagénu, ovčej placenty alebo plodov góje . Podporujú obnovu buniek a zvyšujú elasticitu pleti. Vo forme denného alebo nočného krému vyplnia hlboké vrásky a ochránia vašu tvár pred ďalším starnutím.

Keď si chcete dopriať niečo navyše

Okrem štandardnej starostlivosti môžete svojej pleti dopriať aj extra omladzujúcu kúru. Jedná sa o vysoko koncentrované prípravky, ktoré dodajú pokožke oveľa viac biologicky aktívnych látok a doplnia potrebnú vlhkosť . Účinne bojujú proti dôsledkom starnutia, pretože vditeľne vypínajú kontúry tváre a vracajú pleti pružnosť. Zároveň ale zachovávajú prirodzenú mimiku a výraz na tvári. Aplikovať ich môžete pleťovým mezorollerom, ktorého účinok je porovnateľný s výsledkami zo starostlivosti v kozmetickom salóne.

Štítky

Najobľúbenejšie

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

15. 1. 202434289x prečítané

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

8. 1. 202423911x prečítané

Páčil sa vám tento príspevok? Pošlite ho ďalej…Najväčší predajca kvalitných
produktov tianDe

Doprava zadarmo pri nákupe
nad 60 €

Darčeky na nákup nad 40 €
podľa vášho výberu

Pravidelné zľavové akcie
a súťaže o produkty

Staňte sa súčasťou nášho kráľovstva

#kralovstvi_tiande_official

Staňte sa kráľovnou

a získajte tretinu kráľovstva k tomu

Pridajte sa do klubu tianDe kráľovien.
Zaregistrujte sa a zadarmo dostanete
VIP kartičku s tianDe ID, s ktorou máte
kedykoľvek všetky produkty o 1/3 lacnejšie .