Království tianDe

Ako na mastné vlasy

26.08.23 681x prečítané

Ako sa zbaviť mastnoty vlasov a získať opäť zdravú a žiarivú šticu?

ZdieľaťAko na mastné vlasy

Trápi vás mastné vlasy a hľadáte účinné riešenie, ktoré vás ťažkostí zbaví? Skúsili ste už nespočet kozmetických prípravkov, ale vytúžený efekt sa nedostavil? Potom ste pri tianDe na správnej adrese . TianDe vám prináša pestrú ponuku šampónov a ďalšej vlasovej kozmetiky, ktorá účinne rieši problémy s mastnými vlasmi alebo lupinami . To všetko na základe tradičnej ázijskej medicíny .

Ako na mastné vlasy? Spoznajte príčinu problému

Za nadmerne sa mastiacimi vlasmi stojí v prvom rade nadmerná produkcia mazových žliaz pri korienkoch vašich vlasov. Medzi hlavné faktory, ktoré nadprodukciu mazových žliaz podporujú, patria:

  • Hormonálna nerovnováha . Tá sa prejavuje ako u mužov, tak u žien. U nežného pohlavia najmä v priebehu menštruácie alebo v období tehotenstva. Podstatným faktorom spôsobujúcim mastné vlasy je aj dedičnosť.
  • Vonkajšie vplyvy . Pod zlým stavom vašich vlasov sa podpisujú aj nevhodná vlasová kozmetika, stres, neodstatok vitamínov a minerálov a ďalšie.

Mastné vlasy často znamenajú aj nepríjemné lupiny

Ruka v ruke s nadmerne mastnou šticou ide aj tvorba lupín . Tie vznikajú z odumretej kože, ktorá sa však regeneruje až príliš často. V kombinácii s mastnými vlasmi potom vznikajú väčšie šupiny odumretej kože. Lupiny zostávajú vo vlasoch a sú nenávideným "doplnkom" vlasovej pokrývky hlavy. Lupiny sa tiež tvoria v takzvanej suchej podobe, keď menšie čiastočky kože nezostávajú vo vlasoch, ale padajú na ramená. Či chcete bojovať len proti mastným vlasom, alebo aj lupinám, tianDe vám prináša vlasovú kozmetiku, ktorá bude v boji s ťažkosťami účinným spojencom.

Stále neviete ako na mastné vlasy? Začnite účinným šampónom

Správna voľba šampónu je prvým krokom v boji proti nadmerne sa mastiacim vlasov a lupinám. Pri tianDe si zo širokej ponuky vyberiete šampón, ktorý dokonale sadne typu vašich vlasov a účinne vás zbaví problémov. V našich produktových radoch nájdete šampóny, ktoré sú určené pre potlačenie nadmernej tvorby mazu , pre hĺbkovú hydratáciu a výživu alebo pre celkovú ochranu vlasov .

Balzam a kondicionér nie sú zbytočnosti, ale účinné doplnky šampónov

Pokiaľ máte problémové a mastné vlasy alebo vás trápia lupiny, pravidelné používanie balzamu a kondicionéru ich zdraviu rozhodne prospeje. Vlasovú kozmetiku odborníci odporúčajú používať najmä pri dlhých vlasoch. Prostredníctvom balzamov, kondicionérov a ďalšej vlasovej kozmetiky vaše vlasy ochránite proti negatívnym vplyvom prostredia , medzi ktoré patrí namerný pobyt na slnku alebo fénovanie. TianDe vám prináša veľké množstvo vlasových prípravkov, ktoré vhodne doplnia šampóny.

Štítky

Najobľúbenejšie

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

15. 1. 202434756x prečítané

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

8. 1. 202423955x prečítané

Páčil sa vám tento príspevok? Pošlite ho ďalej…Najväčší predajca kvalitných
produktov tianDe

Doprava zadarmo pri nákupe
nad 60 €

Darčeky na nákup nad 40 €
podľa vášho výberu

Pravidelné zľavové akcie
a súťaže o produkty

Staňte sa súčasťou nášho kráľovstva

#kralovstvi_tiande_official

Staňte sa kráľovnou

a získajte tretinu kráľovstva k tomu

Pridajte sa do klubu tianDe kráľovien.
Zaregistrujte sa a zadarmo dostanete
VIP kartičku s tianDe ID, s ktorou máte
kedykoľvek všetky produkty o 1/3 lacnejšie .