Království tianDe

Ako sa zbaviť plesne na nohách

26.08.23 1060x prečítané

Nepríjemnosť, ktorá sa ale dá efektívne riešiť.

ZdieľaťAko sa zbaviť plesne na nohách

  • popraskaná a svrbivá koža medzi prstami
  • pálenie a zápach chodidiel
  • choré zažltnuté nechty

To všetko sú príznaky kožnej mykózy nôh, ktorá je častým infekčným ochorením kože. Navyše ochorením, ktoré sa rozhodne neoplatí podceňovať. Neliečená mykóza nôh sa môže rozširovať ďalej po tele. Obzvlášť obozretní musia byť ľudia, ktorí trpnia cukrovkou a ťažkosťami s imútnym systémom.

Hľadáte odpoveď na otázku: Ako sa zbaviť plesne na nohách? Potom ste pri tianDe na správnej adrese. V našej ponuke nájdete kozmetiku a ďalšie výrobky, ktoré komplexne a účinne riešia ťažkosti s výskytom nechcených kvasiniek a dermatofytov na vašom tele.

Ako sa zbaviť plesne na nohách? Spoznajte najskôr príčiny

Pleseň nôh, čiže mykóza, je infekčné ochorenie spôsobené hubami . Spravidla sa jedná o nadmernú inváziu kvasiniek alebo dermatofytov. Za ich rozmnožením, ktoré sa potom prejavia nepríjemnými ťažkosťami, stojí niekoľko faktorov. Prvou a hlavnou príčinou je nadmerné potenie nôh a používanie nekvalitnej nepriedušnej obuvi a ponožiek . Dochádza tak k zapareniu chodidla a vytvoreniu ideálneho miesta na rozpuk infekcie. Náchylnosť k mykóze sa odvíja aj od zníženej imunity. Pretože je mykóza infekčného charakteru, pleseň môžete okrem zo zaparených topánok chytiť aj na verejných miestach ako: bazény , kúpaliská , a iné .

Starostlivá hygiena, kúpele a celková očista. S tianDe na pleseň nôh vyzrejete

TianDe vám prináša kozmetické prípravky, ktoré sú založené na tradičnej ázijskej receptúre . Receptúre preverené tisícročnými skúsenosťami. Špeciálne kúpeľové zmesi revitalizujú a zjemňujú suchú a zničenú kožu. Zároveň odstraňujú mozole, spevňujú cievy a predchádzajú opuchom. Čo je však najdôležitejšie? Zmierňujú potenie chodidiel a pôsobia protiplesniam. Prírodný antiperspirant Natural Veil je univerzálnym kozmetickým prípravkom, ktorý vďaka účinnej sile minerálu alunit , do hĺbky očistí aj vaše chodidlá a zároveň ich nechá dýchať. V boji proti mykóze kože vyskúšajte aj Intímny gél tianDe . Ten je určený na dôkladné umývanie celého tela a obsahuje koloidné striebro , ktoré má výborné dezinfekčné účinky.

Zbavte sa plesne vďaka kúpeľom, sile alunitu alebo striebra

Pohodlie, ktoré liečia. Starajte sa o nohy unikátnymi ponožkami a špeciálnym pilníkom

K starostlivosti o zdravie nôh a chodidiel vám tianDe ponúka Pilník na nohy s kryštálmi kremeňa , ktorý dokonale odstráni poškodené časti nechtu a kože. Základom pri predchádzaní ťažkostí s plesňou na nohách je tiež používanie kvalitných ponožiek. TianDe vám prináša napríklad Bavlnené ponožky s bodom aplikácií turmalínu , ktorý má regeneračný účinok na organizmus. Gélové ponožky , ktorých základom je prírodný kaučuk, vám pomôžu zaistiť dlhodobú hydratáciu, ochranu a výživu chodidiel.

Silný organizmus sa dokáže plesni brániť. Detoxikuje svoje telo s tianDe

Ako na plesne na nohách komplexne? Prekyslený organizmus je ideálnym miestom na rozvoj kvasiniek a baktérií. Preto v boji proti mykóze pomôžu ako prípravky, ktoré pôsobia lokálne, tak aj bylinné zmesi a čaje. Tie priaznivo pôsobia na dosiahnutie rovnováhy vo vašom organizme a vystavujú tak nechceným plesňovým "hosťom" neprekonateľnú bariéru. Prečistite si telo s výrobkami tianDe, vyberte si účinné bylinné zmesi.

Štítky

Najobľúbenejšie

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

15. 1. 202434289x prečítané

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

8. 1. 202423911x prečítané

Páčil sa vám tento príspevok? Pošlite ho ďalej…Najväčší predajca kvalitných
produktov tianDe

Doprava zadarmo pri nákupe
nad 60 €

Darčeky na nákup nad 40 €
podľa vášho výberu

Pravidelné zľavové akcie
a súťaže o produkty

Staňte sa súčasťou nášho kráľovstva

#kralovstvi_tiande_official

Staňte sa kráľovnou

a získajte tretinu kráľovstva k tomu

Pridajte sa do klubu tianDe kráľovien.
Zaregistrujte sa a zadarmo dostanete
VIP kartičku s tianDe ID, s ktorou máte
kedykoľvek všetky produkty o 1/3 lacnejšie .