Království tianDe

Kozmetické prísady, o ktorých sa zbytočne málo hovorí

26.08.23 374x prečítané

Tri kozmetické prísady, ktoré dokážu divy.

ZdieľaťKozmetické prísady, o ktorých sa zbytočne málo hovorí

Šťavnaté višne, hydrolyzovaný kolagén s vitamínom C a éterické oleje . Väčšina z nás ich používa, ale inak ako v každodennej starostlivosti o telo a vnútornú pohodu. Višne desiatame v lete u babičiek, pod kolagénom si predstavíme maximálne vývar z kostí a éterické oleje ako občasnú náplň do aromalampy. Všetky tri zložky pritom majú skvelé účinky aj na našu pleť a telo. Kúzliť preto dokážu aj v kozmetike.

V čom sú tieto látky prospešné

Šťavnatá višňa

Bohatá na triesloviny, zmäkčujúcu kyselinu salicylovú a draselné soli. Obsahuje vitamíny A, B, C, E a P, vlákninu, draslík a horčík. V kozmetike je obľúbená pre hydratačné a zjemňujúce účinky. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elít. Sed ut varius urna. Ut pretium odio orci, at aliquam justo sagittis vitae.

Hydrolyzovaný kolagén

Kolagén je bielkovina, ktorá tvorí základ spojivového tkaniva (väzov, šliach, chrupaviek i kože). Je zodpovedná za ich elasticitu a funguje ako prevencia nekomfortu v kĺboch. Po 25 roku začína v tele ubúdať. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elít. Sed ut varius urna. Ut pretium odio orci, at aliquam justo sagittis vitae.

Éterické oleje

Vyrába sa zo silíc listov, kvetov a ďalších častí rastlín, kde sa ukrývajú prospešné látky. Aromaterapia sa vo východnej medicíne používa na povzbudenie organizmu, uvoľnenie dychu a lepší spánok. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elít. Sed ut varius urna. Ut pretium odio orci, at aliquam justo sagittis vitae.

Využite ich pre omladenie rúk, pokožky a bezstarostný dych

Kolagén omladí vaše ruky. Zanechá ich zamatovo hebké a jemné

Ruky patria medzi najnamáhanejšie časti tela. Spolu s krkom bývajú najčastejšou indíciou nášho skutočného veku. Možno aj preto, že ich zanedbávame oveľa viac ako tvár. Poďte im raz týždenne dopriať 15 minút a budete sa pýšiť hodvábne jemnou a vyhladenou pokožkou aj na rukách.

3 kroky, ako si dopriať spa kolagénovú procedúru doma

Vyvinuli sme špeciálnu sadu pre čisté a hodvábne jemné ruky, ktorá uľavuje namáhanej pokožke. Receptúra každého produktu nadväzuje na ten predošlý, preto prosím dodržujte ich poradie. Procedúra je vhodná pre ženy aj mužov.

Krok 1: dôkladné čistenie gélovým peelingom

Obsahuje olivový olej, AHA ovocné kyseliny a kyselinu salicylovú, ktoré uvoľňujú zrohovatené bunky z kože. Aminokyseliny kolagénu dodávajú pokožke vlahu. Peeling ju zanechá zamatovo hebkú.

Krok 2: dočistenie a zjemnenie soľným scrubom

Morská soľ má skvelé čistiace a detoxikačné účinky. Spolu s komplexom tenzidov odstraňuje zvyšky uvoľnených nečistôt. Scrub príjemne prekrvuje pokožku. Pokiaľ máte veľmi citlivú kožu, soľ vás môže trochu štiepať. Scrub v takom prípade nechajte pôsobiť len chvíľu a dôkladne umyte.

Krok 3: záverečná hydratácia a výživa

Minerálny olej a vazelína vytvára na pokožke ľahkú ochrannú vrstvu, čím ju chráni pred vonkajšími vplyvmi. Alantoín zase upokojuje podráždenie a hydrolyzát hodváb kožu hydratuje a vyživuje.

Ako jednotlivé produkty používať

Kolagénovú starostlivosť na ruky používajte 1x - 2x týždenne

1. Hodvábne jemné ruky
2. Pružnejšia a hladšia pokožka
3. Hĺbková hydratácia
4. Príjemná vôňa a osvieženie

Esenciálny olej pre bezstarostný dych

Správne dýchanie ovplyvňuje náš metabolizmus, reguluje telesnú teplotu, podporuje imunitu a ovplyvňuje hormonálne procesy v tele. Na uvoľnenie dychu aj organizmu sa vo východnej medicíne používajú prírodné aromatické oleje . Intenzívne osviežujú a uvoľňujú sliznice aj celé telo. Rýchlo navyše navodzujú príjemnú náladu. To sa vždy hodí.

Hydratuje nosovú sliznicu a zlepšuje náladu. Rýchlo funguje

Pri prechladnutí

Na upchatý nos

Pri dýchacích ťažkostiach

V deň blbec

Hydrolyzovaný kolagén a vitamínom C predĺži vašu mladosť. Zvnútra aj zvonku

Aby ste zostali dlho mladí, musíte telo zásobovať aktívnymi látkami zvnútra aj zvonku. Jednou zo základných zložiek je kolagén, ktorý je v tele zodpovedný za elasticitu pokožky . Jeho vstrebávanie v tele podporuje dôležitý vitamín C. Prečo je kolagén taký dôležitý? Odvíja sa od neho totiž odolnosť našich väzov, šliach a kostí. Zároveň pôsobí na jemnosť a pružnosť pokožky. Viac si o ňom dočítate tu.

S vekom naše telo stráca schopnosť tvoriť vlastný kolagén

Kolagénové vlákna sa postupne deformujú a strácajú na hustote. Pružnosť pokožky klesá a koža ochabuje. Tým sa rozrastá sieť drobných a hlbších vrások.

Dodávajte telu hydrolyzovaný kolagén. Spolu s vitamínom C sa lepšie vstrebáva

Kolagén zo stravy telo len ťažko vstrebáva. Hydrolyzovaný kolagén je ale rozštiepený na malé časti av kombinácii s vitamínom C pomáha organizmu vstrebať až 80%. Dodávajte ho telu každý deň formou ovocného gélu. Odmení sa vám pružnou pokožkou a ľahkým krokom.

Jedno vrecko každý deň. Čo v ňom nájdete?

Šťavu z divokých višní

Šťavu z granátového jablka

Hydrolyzovaný kolagén

Čistiaci pektín

 

Mladistvý elán doprajte aj svojmu pohľadu. Hravo to zvládnete s riasenkou City Style

Nová generácia polymérového štetca prirodzene natočí riasy v rôznych uhloch . Každú z nich prefarbí a zafixuje jej podtočenie na celý deň.

Privítajte prospešné prísady aj v starostlivosti o svoju pokožku a pohodu. Osviežujúce višne, pružný kolagén a voňavá aróma oleja sa postarajú, aby vám skutočný vek nikto nehádal a nedohnala vás ani blbá nálada.

Štítky

Najobľúbenejšie

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

15. 1. 202434289x prečítané

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

8. 1. 202423911x prečítané

Páčil sa vám tento príspevok? Pošlite ho ďalej…Najväčší predajca kvalitných
produktov tianDe

Doprava zadarmo pri nákupe
nad 60 €

Darčeky na nákup nad 40 €
podľa vášho výberu

Pravidelné zľavové akcie
a súťaže o produkty

Staňte sa súčasťou nášho kráľovstva

#kralovstvi_tiande_official

Staňte sa kráľovnou

a získajte tretinu kráľovstva k tomu

Pridajte sa do klubu tianDe kráľovien.
Zaregistrujte sa a zadarmo dostanete
VIP kartičku s tianDe ID, s ktorou máte
kedykoľvek všetky produkty o 1/3 lacnejšie .