Království tianDe

Masť na jazvy po akné musí skutočne pomôcť

26.08.23 695x prečítané

Vyskúšajte produkty tianDe, špeciálne navrhnuté pre účinný boj s akné.

ZdieľaťMasť na jazvy po akné musí skutočne pomôcť

Trápi vás akné? Stále dookola sa obzeráte po spoľahlivej kozmetike, ktorá bude tvorbe nepríjemných pupienkov nielen predchádzať, ale podporí aj hojenie jaziev? Vyskúšajte výrobky tianDe, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre boj s akné a mastnou pleťou . Masti, gély a ďalšie prípravky sú založené na tradičnej ázijskej receptúre. Vašu pleť upokojí a zároveň vyhladí pozostatky po akné.

Zháňate účinnú masť na jazvy po akné? Prizvite si na pomoc výťažky z bylín, hadieho tuku a šnečího mucínu

Boj s akné nie je nikdy ľahký. Mučivé pupienky, ktoré spôsobujú nielen akútny nepríjemný pocit, ale aj nevzhľadné jazvy, trápia dospievajúcich aj dospelých. V širokej ponuke tianDe nájdete masť alebo ďalšie prípravky, ktoré budú presne vyhovovať vašim potrebám. Masti a krémy na jazvy po akné nájdete naprieč produktovými radmi:

Zoznámte sa s produktmi

  • Viacfunkčný krém na tvár s múcidom slimákov . Tento prípravok vďaka obsahu účinnej látky z slimačieho sekrétu obnovuje bunky. Je preukázaný aj jeho účinok na vyhladenie štruktúry pokožky.
  • Krém pre obnovu pleti hadí tuk . Po tisícročia patrí medzi súčasť tradičného ázijského liečiteľstva aj hadí tuk. Ten je získavaný z hada mamushi, ktorý sa vyskytuje na ázijskom kontinente. Krém na obnovu pleti pomáha vyživovať pokožku a zvyšuje jej obranyschopnosť.
  • Master Herb starostlivosti o pleť s akné a jazvami . Krém a masť z premiérového produktového radu dokonale hydratuje pokožku. Účinne reguluje aj nadmernú činnosť mazových žliaz, ktorá stojí za tvorbou akné. V neposlednom rade funguje aj ako prevencia pri liečení akné a aktívne zabraňuje tvorbe jaziev.
  • Ďalší z kozmetických výrobkov, ktorý vám pomôže pri boji proti jazvám spôsobených akné, je Regeneračný krém z ovčej placenty . Prípravok obsahujúci unikátne látky živočíšneho pôvodu obsahuje proteíny a ďalšie látky podporujúce rast buniek a ich regeneráciu. Nie nadarmo sa prípravky prípravky obsahujúce výťažok z ovčej placenty nazývajú elixíry mladosti.
  • V produktovom rade Tibetan Herbs si môžete vybrať kozmetické výrobky, ktoré vďaka svojmu zloženiu dokonale hydratuje pokožku a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi.

Štítky

Najobľúbenejšie

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

15. 1. 202434577x prečítané

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

8. 1. 202423934x prečítané

Páčil sa vám tento príspevok? Pošlite ho ďalej…Najväčší predajca kvalitných
produktov tianDe

Doprava zadarmo pri nákupe
nad 60 €

Darčeky na nákup nad 40 €
podľa vášho výberu

Pravidelné zľavové akcie
a súťaže o produkty

Staňte sa súčasťou nášho kráľovstva

#kralovstvi_tiande_official

Staňte sa kráľovnou

a získajte tretinu kráľovstva k tomu

Pridajte sa do klubu tianDe kráľovien.
Zaregistrujte sa a zadarmo dostanete
VIP kartičku s tianDe ID, s ktorou máte
kedykoľvek všetky produkty o 1/3 lacnejšie .