Království tianDe

Myslíte to so starostlivosťou o pleť vážne? Znásobte účinky kozmetiky týmto prístrojom

07.04.24 2598x prečítané

Vyhladzuje vrásky, pomáha zmierniť jazvy po akné, zbaví vás strií aj celulitídy. Pred letom je to nenahraditeľný pomocník.

ZdieľaťMyslíte to so starostlivosťou o pleť vážne? Znásobte účinky kozmetiky týmto prístrojom

O krásnej a zdravej pleti sníva každý, komu už nie je -násť alebo ľahko cez 20. Všetci si kupujeme ošetrujúcu kozmetiku s cieľom pokožku vyživiť, omladiť alebo vyriešiť jej problémy. Lenže aby sme dosiahli čo najlepšie účinky, musíme dostať účinné látky z krémov, toník, masiek a sér čo najhlbšie do kože . Až tam môžu pracovať tak, že sa stav našej pleti skutočne premení. Bude pružnejšia, zdravšia a mladistvejšia. Ako ale dostať to najlepšie z kozmetiky do hĺbky 7 – 10 mm pod kožu?

Fotoner zapracuje účinné látky hlboko do pleti. Viditeľne ju vypne a pomôže vám aj s kožnými problémami

Prípravky, ktoré používame na pleť, sa iba namáhaním dostanú len na povrch kože a preniknú len kúsok pod neho. Bez ďalšieho ošetrenia sa nemajú šancu dostať tak hlboko, aby dokázali spustiť väčšie zmeny. Fotoner na základe svetelnej a ultrazvukovej terapie pomáha zapracovávať aktívne látky až do vrstvy dermis. Práve tu potom veľmi intenzívne pracujú a dokážu stimulovať výrobu kolagénu, kyseliny hyalurónovej a elastenu .

Prístroj vám v pohodlí domova ponúkne 2 typy ošetrení

Vibromasáž - ošetrenie ultrazvukom

Ultrazvukové chvenie podporuje látkovú výmenu v pleti a uvoľňuje mimické svaly. Práve ich stiahnutie spôsobuje vrásky v oblasti očí. Ultrazvukovou terapiou sa toto napätie uvoľňuje a zvyšuje sa nasýtenie buniek kyslíkom.

Fotochromoterapia - ošetrenie svetlom

Terapia svetlom ponúka 3 intenzity svetla, ktoré sa odlišujú farbou. Každé z nich má iné účinky. Všetky ale s rôznou intenzitou omladzujú pleť, vyrovnávajú vrásky, zlepšujú prekrvenie pleti, zjemňujú jazvy a zbavujú telo celulitídy a strií.

Na fotonere si môžete navoliť 3 druhy žiarenia. Ktoré sa hodia pre vás?

Modré svetlo používajte na aknóznu pleť a počas prvých dvoch použití

Studené svetlo má najkratšiu vlnovú dĺžku av pleti preniká do 0,5 mm . Ide o najmenej intenzívne svetlo, preto ho odporúčame všetkým, ktorí s fotonerom začínajú. Stačí ho používať 2 dni a potom môžete prejsť na ďalšie stupne.

Dlhodobo sa hodí pre citlivú, problematickú, začervenanú alebo aknóznu pleť . Modré svetlo totiž pokožku upokojuje, má antibakteriálny účinok a potláča zápaly. Fotoner ale nikdy nepoužívajte pri akútnom akné. S ošetrením počkajte, až sa zalieči.

Modré svetlo fotoneru používajte v kombinácii s týmito produktmi:

Zelené svetlo je určené pre citlivú pokožku očného okolia a čela

Skvele ošetruje zmiešanú pleť, ktorá má sklon k začervenaniu. Zelené svetlo má strednú vlnovú dĺžku, ktorá preniká do 3 až 5 mm hĺbky v pokožke. Pôsobí do stredných vrstiev epidermis a dermis.

Je to jediné svetlo, ktoré môžete použiť na jemnú pleť v očnom okolí a na čele . Ošetrujte s ním aj pokožku okolo pier , jemné očné vrásky, pehy a červené žilky na tvári. Zelené svetlo dodáva pleti kyslík, zmierňuje podráždenie pokožky a posilňuje kapiláry.

Zelené svetlo fotonera používajte v kombinácii s týmito produktmi:

Červené svetlo aktivuje tvorbu buniek a kolagénu. Vyhladzuje a vypína hlboké vrásky

Ide o najsilnejšie svetlo, ktoré v pleti preniká až do hĺbky 8 - 10 mm . Od veku 35+ je vhodné pre všetky typy pleti. Avšak s ním neodporúčame začínať. Prejdite naň až po 2 týždňoch používania, aby si pleť mala čas na túto terapiu zvyknúť.

Červené svetlo zlepšuje prekrvenie pleti, renerguje tkanivá a účinne vyhladzuje jazvy, opary, celulitídu a strie . Zaistí lifting tých najhlbších vrások na čele, poradí aj s podbradkom a všetkým, čo už trochu „padá“.

Červené svetlo fotonera používajte v kombinácii s týmito produktmi:

Fotoner ovládate 3 tlačidlami. Pracuje sa s ním naozaj ľahko

Najskôr zapojte fotoner do zásuvky . Keď vám odpovie pípnutím, stlačte tlačidlo On/Off . Nedeste sa, že nevydáva žiadny zvuk. Prístroj nie je rozbitý. Keď si ho priložíte k uchu, budete počuť, že jemne pracuje. Jeho tichosť vám umožní sedieť večer s ostatnými pri televízii a skrášľovať sa bez toho, aby ste niekoho rušili. Ale späť na použitie. Svetelnú terapiu aktivujete tlačidlom Photon .

 • červené svetlo - jedným stlačením
 • modré svetlo - druhým stlačením
 • zelené svetlo - tretím stlačením
 • vypnutie - štvrtým stlačením

Tlačidlo Sonic aktivuje ultrazvukovú terapiu. Opakovaným stlačením tlačidla volíte rôznu intenzitu ultrazvuku:

 • low (najnižšia intenzita ultrazvuku): je vhodná pre začiatky. Vystačíte si s ním prvé dve použitia.
 • middle (stredná intenzita ultrazvuku)
 • high (vysoká intenzita ultrazvuku): pokiaľ vás pokožka nepáli ani nesvrbí, môžete tento režim po dvoch týždňoch kombinovať so zeleným a červeným svetlom.

Počas procedúry sledujte, ako pleť reaguje. Podľa toho intenzitu znižujte, alebo zvyšujte. Až nájdete tú najlepšiu kombináciu práve pre svoju pleť.


Ako používať fotoner a prípravky? Sadnite si k televízii a doprajte si 10 minút starostlivosti

Fotoner používajte večer , pretože cez noc pokožka oveľa rýchlejšie regeneruje. Pred každou procedúrou si dobre vyčistite pleť . Keby ste ju nezbavili nečistôt, budú sa vám počas starostlivosti dostávať hlboko do pokožky, kde môžu spôsobovať zápalové procesy. Pleť preto očistite čistiacim gélom, micelárnou vodou a tonikom. Presne tak, ako ste zvyknutí ju čistiť každý deň (o každodennej starostlivosti o pleť si môžete prečítať tu) .

Tonika sa nebojte dať viac. Fotoner musí po pleti kĺzať

Nie je potrebné spotrebovať hneď celé balenie, stačí len hrubšia vrstva prípravku . To platí aj pri sérach, krémoch a maskách. Fotonerom nikdy nesmiete drhnúť po suchej pleti. Nenechajte preto prípravky plne vsiaknuť/uschnúť. Keď je pleť navlhčená, môžete začať nanesenú kozmetiku zapracovávať. Ako na to?

7 najlepších ťahov, z ktorých vyťažíte s fotonerom maximum

Nebojte sa produkty vrstviť. Naneste na tvár sérum, botolux gél a následne kolagénovou emulziou a až potom všetko zapracujte. Skrášľujúci efekt uvidíte oveľa rýchlejšie. Fotoner funguje presne 10 minút , potom sa vypne. Používa sa 4 minúty na jednu polovicu tváre, 4 minúty na druhú polovicu tváre a až nakoniec ošetrujete očné okolie (1 minúta/1 oko).

Fotonerom pohybujte pomaly. Každý pohyb by mal trvať 4-5 sekúnd . Ťahy vykonávajte vždy odspodu hore. Ako by ste chceli kožu na tvári vytiahnuť hore. Žiadne zbesilé kmitanie sem a tam.

 1. Svetlo namierte na stred brady. Fotonerom pomaly pohybujte až k lalôčiku ucha. Potom sa vráťte do východiskovej pozície.
 2. Od stredu brady sa potom svetlom vydajte do polovice ucha.
 3. Presuňte sa ku kútiku úst a pohybujte fotonerom smerom k vonkajšiemu kútiku obočia.
 4. Vráťte sa ku kútiku úst a pomaly prechádzajte až k hornému okraju ucha.
 5. Od kútika úst pohybujte k nosu (len malý pohyb po ryhe)
 6. U očí nikdy neprechádzajte pohyblivú časť viečka. Skôr fotonerom vyťahujte kožu očného okolia smerom hore
 7. Pri čele platí to isté - postuptujte zdola nahor.

Pripravte si pred ošetrením mištičku s minerálnou/prevarenou vodou . Vo chvíli, keď sa prípravok plne zapracuje do pokožky, stačí len ľahkým poklepaním kožu znovu navlhčiť a pokračovať v kúre.

Skrášľujúcu kúru s fotonerom si doprajte niekoľkokrát týždenne. Po každom ošetrení ho vyčistite

Fotoner používajte každý týždeň

Spočiatku si naordinujte intenzívnejšie použitie. Prvý týždeň odporúčame fotoner používať každý druhý deň. Následne 2 - 3x týždenne. Vďaka jeho veľkosti ho môžete nosiť aj v kabelke.

Poteší vás ľahká údržba

Čistí sa len hlavica fotoneru, ktorá je v priamom kontakte s pokožkou. Po každom použití vezmite dezinfekciu v spreji alebo roztok z alunitu, naneste ho na vatový tampónik a zotrite hlavicu.

Na záver len pár varovaní, kedy je lepšie s fotonerom počkať

Existuje pár prípadov, v ktorých neodporúčame ošetrenie fotonerom:

 • tehotné ženy v akomkoľvek štádiu tehotenstva
 • akútne zápaly na pleti (akné, dermatitída)
 • nikdy nie priamo na oblasť štítnej žľazy

Jar a leto je pred nami. Pripravme naše telá aj pleť na slnečné obdobie včas. Fotoner v skrášľovacom procese hrá nenahraditeľnú úlohu.

Štítky

Najobľúbenejšie

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

15. 1. 202434756x prečítané

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

8. 1. 202423955x prečítané

Páčil sa vám tento príspevok? Pošlite ho ďalej…Najväčší predajca kvalitných
produktov tianDe

Doprava zadarmo pri nákupe
nad 60 €

Darčeky na nákup nad 40 €
podľa vášho výberu

Pravidelné zľavové akcie
a súťaže o produkty

Staňte sa súčasťou nášho kráľovstva

#kralovstvi_tiande_official

Staňte sa kráľovnou

a získajte tretinu kráľovstva k tomu

Pridajte sa do klubu tianDe kráľovien.
Zaregistrujte sa a zadarmo dostanete
VIP kartičku s tianDe ID, s ktorou máte
kedykoľvek všetky produkty o 1/3 lacnejšie .