Království tianDe

Služba Kráľovstvo tianDe - trichologické poradenstvo pre vaše krásne vlasy

26.08.23 637x prečítané

Ako sa starať o vaše vlasy a pokožku hlavy, s tým poradí trichológia.

ZdieľaťSlužba Kráľovstvo tianDe - trichologické poradenstvo pre vaše krásne vlasy

Všetci túžia po krásnych vlasoch, ale len málokto si uvedomí, čo je to vlastne vlas a odkiaľ nám rastie, ako vyzerá pod pokožkou a čo vlastne ovplyvňuje jeho rast. Ešte menej ľudí sa zamýšľa nad tým, že pre zdravý vlas je v prvom rade dôležité sa správne starať o vlasovú pokožku. Správna hygiena a výber vhodných produktov pomôže dostať pokožku do čo najlepšej kondície.

Existujú základné princípy v starostlivosti o vlasovú pokožku a vlasy, ktoré vedú k prevencii, ale aj k zmierneniu prejavov mnohých zdravotných problémov s vlasovou pokožkou, ako sú lupiny, mastiaca sa pokožka, svrbenie, ale aj vypadávanie.

Pretože vlasy sú našou korunou krásy, ale aj odrazom zdravia, je potrebné sa baviť aj o vnútornom nastavení organizmu, stresu, genetike a hormonálnej nerovnováhe, ktoré celkový stav vlasov a pokožky ovplyvňujú. Vlas nám rastie až tej poslednej sily, energie, ktorá telu zostane. Rovnako je dôležité si uvedomiť, že od šampónu nemôžeme chcieť zázraky.

Chceme vám odovzdať tieto základné princípy a naučiť sa správne starať o svoju pokožku so správne vybranými produktmi, aby sa aj vaše vlasy stali korunou krásy.

Preto sme sa rozhodli rozšíriť naše kráľovské služby o Trichologické poradenstvo

Kto je náš Kráľovský trichológ?

Dovoľte mi sa predstaviť, som Mgr. Adelina Hessová , v Kráľovstve sa podieľam na marketingu, ale som predovšetkým produktovým špecialistom a interným trichológom, teda kúzelníkom pre vaše krásne vlasy.

Vlasovej problematike sa venujem už dlhšiu sobu, predtým som pracovala dva roky ako brand manager pre profesionálnu kadernícku taliansku značku a bola som súčasťou vzdelávacej akadémie pre kaderníkov. Vďaka práci som sa dostala ako na kadernícke show, tak na medzinárodné veľtrhy kozmetiky a školenia pod žiaštitou talianskych kaderníkov. Teraz mám možnosť svoje užitočné skúsenosti odovzdávať ďalej našim zákazníkom.

A pretože mám vlasovú starostlivosť s čím porovnávať, bola som spočiatku veľmi zvedavá, ako produkty tianDe fungujú. Keď som nastúpila do Kráľovstva, povedala som, že si všetky produkty musím najskôr sama otestovať. Jedine, keď ním budem veriť a uvidím ich účinnosť, budem ich môcť odporúčať ďalej.

Musím povedať, že ma produkty naozaj nadchli, robia krásne vlasy, starajú sa o vlasovú pokožku a navyše sú naozaj účinné aj proti vypadávaniu vlasov a to je na trhu skutočne exkluzivitou.

Avšak ani kvalitné produkty vám nezaručia perfektný výsledok, je totiž veľmi dôležité zvoliť produkty podľa stavu vlasovej pokožky a následne podľa stavu dĺžok. Veľmi dôležitá je správna hygiena vlasovej pokožky, správna technika umývania vlasov, ochrana pred tepelnou úpravou a záverečné fénovanie. A to sú informácie, ktoré sa teraz snažím odovzdávať na trichologických poradenstvách.

Čo je to trichológia?

Trichológia je odbor, ktorý vznikol prepojením oblastí dermatológie, kozmetológie, genetika, biológie. Zaoberá sa pokožkou hlavy a vlasom ako takým. Skúma príčiny ochorenia vlasovej pokožky a navrhuje riešenie.

Cieľom je nájsť vhodnú starostlivosť a nastaviť správnu hygienu vlasovej pokožky, aby sa vlasová pokožka dostala do čo najlepšej kondície a mohla produkovať vlas v čo najvyššej kvalite.

Trichológia je salónnou službou, ktorá sa poskytuje v kaderníckych salónoch av špeciálnych inštitúciách zaoberajúcich sa zdravím.

Ako trichológia prebieha?

 • Trichológ konzultuje s klientom jeho stav vlasov a vlasovej pokožky, hľadá príčiny problémov, pýta sa na prekonané choroby, rodinná predispozícia a tiež výber vlasovej starostlivosti.
 • Vykoná test elasticity (pružnosti) pokožky.
 • Vyšetrí pomocou približovacej trichologickej kamery stav vlasovej pokožky a vlasov zblízka.
 • Odporučí starostlivosť na domáce použitie, vrátane edukácie o správnom umývaní vlasov a starostlivosti o vlasovú pokožku.
 • Navyše si môžete priplatiť za aplikáciu liečebnej procedúry vrátane umývania vlasov priamo v salóne. V takom prípade sa robí analýza vlasovej pokožky pred a po procedúre, aby sa overila jej účinnosť.

Bežne sa za poskytnutie týchto služieb platí

1.000 - 4.000 Sk

podľa položiek, čo všetko služba zahŕňa.

Trichologické poradenstvo Kráľovstvo tianDe

Naše poradenstvo prebieha

1) skupinovo a je určené výhradne pre zákazníkov nášho e-shopu. Jazdíme po celej republike na prianie našich klientov.

Cieľom poradenstva je predovšetkým edukácia, aby každý vedel, ako docieliť správnu kondíciu vlasovej pokožky a krásnych vlasov.

Preberáme témy ako sú:

 • čo je to vlas a čo ovplyvňuje kvalitu vlasov,
 • prečo je dôležité starať sa o vlasovú pokožku,
 • ako sa správne starať o vlasovú pokožku,
 • ako si správne umývať vlasy
 • zdravotné problémy vlasovej pokožky a riešenie Kráľovstva tianDe.
 • vlasová starostlivosť Kráľovstvo tiande

2) Individuálne

 • konzultácia s klientom
 • analýza vlasovej pokožky pomocou trichokamery
 • odporúčanie vhodnej starostlivosti

Cena individuálneho trichologického poradenstva je určená pre zákazníkov s VIP kartou (s prideleným ID).

Hĺbkové čistenie vlasov

Starostlivosť o vlasy je skutočná veda, ale niekedy stačí málo, aby ste pocítili malé zázraky. Postupne sa o tom vďaka spokojným zákazníkom naozaj presviedčame.

Najväčším prekvapením pre všetkých účastníkov poradenstva je Hĺbkovo čistiaci šampón z čierneho uhlia, ktorý bol, bohužiaľ, trochu zabudnutý. Pritom je vysoko účinný. Mal by sa stať primárnou a preventívnou starostlivosťou každého, naozaj každého.

Tento čistiaci šampón absorbuje nečistoty, mastnotu, pot, ale aj zvyšky silikónov a vodný kameň z vody, na ktoré bežné šampóny nestačia. Šampón má čiernu farbu, ale nemusíte sa báť, pigment nefarbí ani blonďavé vlasy.

Po použití sú vlasy ľahšie, uhladenejšie a poddajnejšie. Navyše šampón účinne bojuje proti lupinám, pretože čistí odumreté šupinky kože. Tí, ktorí riešia mastiacu sa pokožku majú vďaka pravidelnému používaniu šancu na dlhšie trvajúce čisté vlasy.

Šampón nie je určený na bežné denné použitie, jedná sa o doplnkovú starostlivosť, ktorú je vhodné

používať cca 1x za 14 dní na hĺbkové čistenie.

A pokiaľ sa chystáte ku kaderníkovi na novú farbu, určite si ním vlasy pred návštevou kaderníka umyte 1-2 dni vopred.

Vlasy budú čistejšie a farba na nich bude lepšie držať.

Adelina Hessová

Kráľovský trichológ

Štítky

Najobľúbenejšie

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

15. 1. 202434576x prečítané

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

8. 1. 202423934x prečítané

Páčil sa vám tento príspevok? Pošlite ho ďalej…Najväčší predajca kvalitných
produktov tianDe

Doprava zadarmo pri nákupe
nad 60 €

Darčeky na nákup nad 40 €
podľa vášho výberu

Pravidelné zľavové akcie
a súťaže o produkty

Staňte sa súčasťou nášho kráľovstva

#kralovstvi_tiande_official

Staňte sa kráľovnou

a získajte tretinu kráľovstva k tomu

Pridajte sa do klubu tianDe kráľovien.
Zaregistrujte sa a zadarmo dostanete
VIP kartičku s tianDe ID, s ktorou máte
kedykoľvek všetky produkty o 1/3 lacnejšie .