Království tianDe

Vypadávanie vlasov u žien

26.08.23 588x prečítané

Čo je kľúčom ku krásnym a zdravým vlasom bez padania?

ZdieľaťVypadávanie vlasov u žien

Počet žien, ktoré sa stretávajú s neprirodzeným úbytkom vlasov, sa zvyšuje. Na rozdiel od mužov je táto téma u jemnejšieho pohlavia skôr tabu. Proti nadmernému padaniu vlasov treba zakročiť čo najskôr a nenechať veci náhode. Vybavte sa vlasovou kozmetikou, ktorá vám v boji za krásne vlasy pomôže. Základom pre ich prirodzený rast je dravá a dobre vyživovaná pokožka . Takže tú starostlivosť o svoju šticu vezmite pekne od podlahy.

Vypadávanie vlasov u žien je problém. Riešte ho včas

Problémy s neprirodzeným vypadávaním vlasov u žien často zapríčiňuje hormonálna nerovnováha . Nízka hladina estrogénu môže mať neblahé dôsledky na výživu vlasových korienkov a folikul - tkanivá, odkiaľ vlasy vyrastajú. Ohrozené sú najmä ženy v období prechodu alebo v tehotenstve a po pôrode. Existujú ďalšie nepriaznivé vplyvy, ktoré sa môžu pod razantným úbytkom vlasov podpísať:

  • Vlasy a ich kvalita trpia nedostatkom železa a selénu . Na druhú stranu jeho nadbytok tiež telu škodí.
  • Úbytok vlasov môže byť zapríčinený problémami so štítnou žľazou.
  • Pod vypadávaním vlasov sa podpisuje aj stres a to aj dlhú dobu po tom, čo ste mu boli vystavené.
  • Negatívne dôsledky majú aj závažnejšie operatívne zákroky a invazívnejšie lekárske zákroky.
  • Pod zlou kvalitou vlasov sa môže podpísať nerovnováha vitamínov v tele.
  • V neposlednom rade úbytok vlasov spôsobuje nezdravý životný štýl .

Najspoľahlivejšou cestou ako mať prirodzene zdravé vlasy je prevencia. Vďaka tomu, že svojej pokožke a vlasom doprajete včas to, čo potrebujú, nebudete v budúcnosti riešiť nepríjemné následky a nadmerné vypadávanie kedysi bohatej štice.

Vaše vlasy posilní kozmetika inšpirovaná silou prírody

Na predchádzanie alebo riešenie problémov so začínajúcim vypadávaním vlasov sa ponúka veľké množstvo kozmetických výrobkov. Zverte sa do rúk prírody. Tá má vo svojom repertoári množstvo bylín, ktoré sú pre oslabené a padajúce vlasy skvelou voľbou.

Ženšen

Extrakt z koreňa ženšenu udržuje pokožku aj vlasy hydratované, vyživuje ich a regeneruje. Reguluje tvorbu mazu, prekrvuje pokožku hlavy a posilňuje tak vlasy už od korienkov. Dodáva vlasom pružnosť aj lesk a chráni ich pred vonkajšími vplyvmi prostredia.

Zázvor

Zázvor určite poznáte ako korenie na posilnenie obranyschopnosti tela. Z jeho účinkov profituje ale aj pokožka a vlasy. Extrakt z koreňa zázvoru prehrieva pokožku hlavy a stimuluje jej prekrvenie. Má silne čistiace a tonizačné účinky, vyhladí štruktúru vlasového vlákna, vlasy celkovo posilní a výrazne oživí.

Rehmania lepkavá

Extrakt z koreňa rehmánia priaznivo pôsobí na vlasy aj pokožku hlavy. Stimuluje prekrvenie pokožky a podporuje regeneráciu kožných buniek, posilňuje vlasy už od korienkov a pomáha obnoviť ich štruktúru. Výrazne zvyšuje pružnosť aj lesk vlasov.

Siahnite po tom najlepšom, čo vám príroda prináša

Dôkladná starostlivosť začína pri šampóne , ten čistí pokožku hlavy aj vlasy od prebytočnej mastnoty a prachu. Pokiaľ je v zložení zázvor alebo ženšen, čistiace účinky sú naozaj komplexné. Výťažky z ich koreňov pôsobia antisepticky, takže prípadne nastavia stopku aj vyčíňanie nepozvaných baktérií. S vypadávaním vlasov ženám pomáhajú aj balzamy, masky alebo tonika . Používajte ich pravidelne a posilníte zdravie svojich vlasov. Balzamy a masky prinášajú hĺbkovú výživu vlasom už od korienkov. Tonika a séra potom obsahujú účinné látky vo vysokej koncentrácii, ktoré napomáhajú regenerácii folikul a podporujú tak rast vlasov.

Štítky

Najobľúbenejšie

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

15. 1. 202434577x prečítané

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

8. 1. 202423934x prečítané

Páčil sa vám tento príspevok? Pošlite ho ďalej…Najväčší predajca kvalitných
produktov tianDe

Doprava zadarmo pri nákupe
nad 60 €

Darčeky na nákup nad 40 €
podľa vášho výberu

Pravidelné zľavové akcie
a súťaže o produkty

Staňte sa súčasťou nášho kráľovstva

#kralovstvi_tiande_official

Staňte sa kráľovnou

a získajte tretinu kráľovstva k tomu

Pridajte sa do klubu tianDe kráľovien.
Zaregistrujte sa a zadarmo dostanete
VIP kartičku s tianDe ID, s ktorou máte
kedykoľvek všetky produkty o 1/3 lacnejšie .