Království tianDe

Odovzdali sme 1 000 000 Sk organizácii Život deťom. Prispeli ste aj vy

09.12.19 315x prečítané

Na Staromestskom námestí sa uskutočnil koncertný večer Rádio srdcom, kde sme odovzdali organizáciu Život deťom šek na 1 000 000 Sk.

ZdieľaťOdovzdali sme 1 000 000 Sk organizácii Život deťom. Prispeli ste aj vy

V nedeľu 8. decembra 2019 sme si v Prahe užili krásnu akciu Rádio srdcom, ktorá sa niesla vo sviatočnej vianočnej atmosfére. Na podporu chorých detí tu vystúpilo niekoľko hviezd českej hudobnej scény. Zazneli pesničky Tomáša Klusa, kapely Slza, Support Lesbiens, LinyKaro alebo Timmyho Whita. Medzi ich vystúpeniami sme sa na pódium dostali aj my. Mali sme tú česť odovzdať organizáciu Život deťom šek na 1 milión korún, ktorý sme spolu s vami v priebehu roka našetrili. Rovnakou čiastkou sme spoločne prispeli aj minulý rok.

Zbierka Rádio srdcom pre Život deťom podporuje choré deti a ich rodiny

Organizácia Život deťom pomáha chorým, handicapovaným a opusteným deťom po celej Českej republike. Snaží sa ich podporiť v ťažkých životných situáciách, zaisťuje odbornú pomoc a zháňa financie na špeciálne pomôcky. Každý rok organizuje na Staromestkom námestí benefičný koncert Rádio Srdcom , kde vystupujú popredné české kapely, speváci a speváčky bez nároku na honorár. Vždy je tu bohatý program pre deti aj dospelých. Vstup je samozrejme zadarmo.

V Kráľovstve tianDe nám na druhých záleží. Spoločne sme podporili už 32 chorých detí

Moderátori predstavili našu kozmetiku ako kozmetiku s presahom. S tým sa úplne stotožňujeme. Počas nášho fungovania sme dokázali vytvoriť silnú komunitu, ktorá si vzájomne pomáha nielen s kozmetikou a prácou. Priebežne nám posielate príbehy ľudí zo svojho okolia, ktorí v živote nemali toľko šťastia. My ich potom máme možnosť prepojiť s organizáciou Život deťom a zaistiť im pomoc. Tohto roku tomu nebolo inak. Šek za nás všetkých odovzdal pán Kočí s pani Královou priamo na Staromestskom námestí.

V hľadisku nás podporovala početná skupina našich zákazníkov a kolegov. Za Kráľovstvo tianDe všetkým veľmi ďakujeme.

Život deťom je za našu spoluprácu veľmi vďačný. Rovnako ako my im za ich skvelú prácu

Kráľovstvo TianDe podporuje Život deťom

Z 2 miliónov, ktoré už sme za dva roky darovali, dokázala organizácia pomôcť 32 chorým deťom a ľuďom. Druhý milión sme dali dohromady z objednávok 50 000 našich zákazníkov. Ako povedala pani Renata Králová, vychádza to priemerne na 40 Kč na osobu. Takou čiastkou môže na choré deti prispieť skoro každý. Pani Anna Strnadová z organizácie Život deťom ešte vyzdvihla, že našou aktivitou motivujeme k pomoci aj ostatných. O to sa naozaj aktívne snažíme, preto pri každom produkte nájdete informáciu o tom, koľko peňazí z vašej objednávky putuje na účet organizácie Život deťom.

Chceli by ste odovzdávanie šeku vidieť naživo? Máme pre vás záznam

Príkladáme video z celej akcie, kde v čase 1:51:20 uvidíte pána Kočího s pani Královou odovzdávať náš šek. Len máme malú opravu: kozmetiku z mečínskeho e-shopu tianDe už nekúpite na www.eshop-tiande.cz , ale len na www.kralovstvi-tiande.cz .

Ďakujeme, že nakupujete na našom mečínskom e-shope www.kralovstvi-tiande.cz a tým pomáhate chorým deťom. Veľmi si to vážime.

Štítky

Najobľúbenejšie

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

15. 1. 202434289x prečítané

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

8. 1. 202423911x prečítané

Páčil sa vám tento príspevok? Pošlite ho ďalej…Najväčší predajca kvalitných
produktov tianDe

Doprava zadarmo pri nákupe
nad 60 €

Darčeky na nákup nad 40 €
podľa vášho výberu

Pravidelné zľavové akcie
a súťaže o produkty

Staňte sa súčasťou nášho kráľovstva

#kralovstvi_tiande_official

Staňte sa kráľovnou

a získajte tretinu kráľovstva k tomu

Pridajte sa do klubu tianDe kráľovien.
Zaregistrujte sa a zadarmo dostanete
VIP kartičku s tianDe ID, s ktorou máte
kedykoľvek všetky produkty o 1/3 lacnejšie .