Království tianDe

Prekyslenie organizmu: Skrytý vinník vašich zdravotných problémov

12.01.24 1561x prečítané

Zbavte sa nepríjemných pocitov raz a navždy!

ZdieľaťPrekyslenie organizmu: Skrytý vinník vašich zdravotných problémov

Často je vám nevoľno a cítite sa unavení? V podstate vám nič vážne nie je, ale necítite sa vo svojej koži? Sem tam vás páli záha, sem tam niečo zabolí, rovnako tak je ako na hojdačke aj vaša nálada?

Ste vlastne taký ideálny zákazník lekárne, ani nie chorý, ani nie zdravý. K doktorovi sa s bolesťou brucha predsa nechodí, ale na lekáreň už to je, pretože sa to stále opakuje?

Možno sa vám tú občasnú únavu niekedy podarí zahnať veľkým hrnčekom kávy. Keď potrebujete energiu, siahnete do šuplíka pre tyčinku a zlú náladu spravíte kúskom čokolády.

S pleťou to ide na šťastie celkom ľahko, existuje predsa make-up, ktorý zakryje každý pupienok a navyše pleť rozjasní, to by taký problém nebol.

Ale ako zastaviť to úporné pálenie záhy a zbaviť sa nafúknutého brucha?


Pátrajte po príčine

Ak sa chcete zbaviť svojich problémov raz a navždy a cítiť sa fit, pátrajte po skutočných príčinách. Aj my sme pátrali, aký problém sa skrýva za všetkými tými popisovanými príznakmi ako je únava, nevoľnosť, zlá kvalita vlasov, rozstrapkané nechty, nedostatky na pleti, pálenie záhy a nafúknuté brucho. Výsledkom je prekyslený organizmus.


Čo je to prekyslenie organizmu?

Dnešná uponáhľaná doba, kvalita potravín a miera stresu sa často odráža na našom celkovom zdraví. Telo nám to postupne ukazuje bolesťou, únavou, nevoľnosťou, ale my ho stále nie a nie skutočne vypočuť. Hlavný podiel na prekyslení organizmu má nevhodná strava plná vyprážaného jedla, bieleho cukru, bielej múky, údenín a niektoré nápoje: perlivých vody a malinovky, alkohol, ale aj káva či čierny čaj. Ďalší z faktorov vyvolávajúcich prekyslenie môže byť dlhodobý stres alebo sedavý štýl života. Na druhej strane stojí riziko z nadmernej fyzickej aktivity, ktorá prekysľuje organizmus rovnako nezdravým spôsobom.


Ako sa preklesenie organizmu prejavuje:

 • pálenie záhy, nevoľnosť, problémy s trávením, nafúknuté brucho
 • strata energie, únava, vyčerpanie
 • podráždenosť, agresivita, zmena nálad
 • zábudlivosť, roztržitosť, bolesť hlavy
 • bolesti chrbta a kĺbov
 • zlá kvalita spánku
 • alergie, ekzémy, akné, zápaly
 • mastiaca sa vlasová pokožka, lupiny
 • biely povlak na jazyku
 • slabé a rozstrapkané nechty
 • narušenie optimálneho prostredia intímnych partií
 • citlivosť na alergény

V čom tkvie riziko prekysleného organizmu?

Pokiaľ je organizmus prekyslený, telo sa ho snaží neutralizovať a to pomocou vápnika. Pokiaľ ale telu vápnik nedodávame, berie si ho samo z kostí a chrupaviek. Pri dlhodobom uvoľňovaní dochádza k rednutiu kostí, zlej kvalite zubov, nechtov a hrozí až osteoporóza.

Veľká miera prekyslenia nás môže priviesť až k ochoreniu niektorú z civilizačných chorôb, medzi ktoré patrí artritída, DNA, infarkt, zápaly žlčníka alebo hemoroidy. Niektorí odborníci sa k prekyslenému organizmu vyjadrujú aj ako k možnému riziku pre vznik rakoviny.

O vápniku sa tiež vie, že ho potrebujeme viac pre zdravý vývoj v dospievaní, tehotenstve a počas dojčenia . S pribúdajúcim vekom klesá jeho vstrebateľnosť a tak sa odporúča ho dopĺňať pravidelne.


Čo keby existovala tableta, ktorá by všetko vyriešila? Poznáme jej meno!

Je to jednoduchšie, než sme si sami mysleli. Na to, aby ste sa znova cítili fit a plní energie nepotrebujete nálož elixírov, stačí pravidelne užívať ľahko vstrebateľný vápnik a dodávať telu potrebné vitamíny. Všetko čo potrebujete na úľavu od pálenia záhy, nafúknutého brucha, k zdravšej pleti, kvalite vlasov a nechtov nájdete v doplnku stravy Citrokalcevit, ktorý nastolí vo vašom tele rovnováhu.


Výživový doplnok Citrokalcevit:

Výživový doplnok, ktorý prispieva k odstráneniu prekyslenia organizmu. Je plný dôležitých vitamínov, obsahuje celý B-komplex. Vápnik navyše prospieva kondícii vašich kostí a zubov. Obsahuje vitamín A, ktorý sa podieľa na udržaní normálneho stavu zraku, slizníc, pokožky aj imunitného systému. Vitamín B6 sa zase podpisuje na kondícii vášho nervového systému a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Obľúbené „déčko“ podporuje stav vašich kostí, svalov a priaznivo pôsobí na správne fungovanie imunity. Kyselina listová k tomu ideálne pôsobí na správnu krvotvorbu a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Výživový doplnok je vhodný pre deti od 7 rokov.

Skúste svojmu telu dopriať rovnováhu, ktorú si zaslúži. Odvďačí sa vám vitalitou, energiou a znova spoznáte, aké to je cítiť sa fit.

 

Štítky

Najobľúbenejšie

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

15. 1. 202434577x prečítané

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

8. 1. 202423934x prečítané

Páčil sa vám tento príspevok? Pošlite ho ďalej…Najväčší predajca kvalitných
produktov tianDe

Doprava zadarmo pri nákupe
nad 60 €

Darčeky na nákup nad 40 €
podľa vášho výberu

Pravidelné zľavové akcie
a súťaže o produkty

Staňte sa súčasťou nášho kráľovstva

#kralovstvi_tiande_official

Staňte sa kráľovnou

a získajte tretinu kráľovstva k tomu

Pridajte sa do klubu tianDe kráľovien.
Zaregistrujte sa a zadarmo dostanete
VIP kartičku s tianDe ID, s ktorou máte
kedykoľvek všetky produkty o 1/3 lacnejšie .