Království tianDe

Funkčný komplex Citrokalcevit

Kód produktu: 113004

Výživový doplnok, ktorý prispieva k odstráneniu prekyslenia organizmu. Je plný dôležitých vitamínov, obsahuje celý B-komplex. Vápnik navyše prospieva kondícii vašich kostí a zubov. Obsahuje vitamín A, ktorý sa podieľa na udržaní normálneho stavu zraku, slizníc, pokožky aj imunitného systému. Vitamín B6 sa zase podpisuje na kondícii vášho nervového systému a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Obľúbené déčko podporuje stav vašich kostí, svalov a priaznivo pôsobí na správne fungovanie imunity. Kyselina listová k tomu ideálne pôsobí na správnu krvotvorbu a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Výživový doplnok je vhodný pre deti od 7 rokov.

Za nákup tohto tovaru získate 11.8 bodov do vernostného programu.

skladom (pri objednávke do 12:00 expedujeme v ten istý deň)

Kedy dostanem tovar?

21,10 €

17,60 € bez DPH

O produkte

Popis produkty

Výživový doplnok, ktorý prispieva k odstráneniu prekyslenia organizmu. Je plný dôležitých vitamínov, obsahuje celý B-komplex. Vápnik navyše prospieva kondícii vašich kostí a zubov. Obsahuje vitamín A, ktorý sa podieľa na udržaní normálneho stavu zraku, slizníc, pokožky aj imunitného systému. Vitamín B6 sa zase podpisuje na kondícii vášho nervového systému a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Obľúbené déčko podporuje stav vašich kostí, svalov a priaznivo pôsobí na správne fungovanie imunity. Kyselina listová k tomu ideálne pôsobí na správnu krvotvorbu a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Výživový doplnok je vhodný pre deti od 7 rokov.

 

 

Zbavte sa prekyslenia. Citrokalcevit nastolí prirodzenú rovnováhu pH v tele a doplní dôležité vitamíny.

Býva vám ťažko od žalúdka alebo trpíte nadmernou únavou? Na vine môže byť prekyslený organizmus. Zlý životný štýl, fajčenie, nevhodná strava, nadmerné užívanie alkoholu aj stres sú častou príčinou narušenia acidobázickej rovnováhy v tele.

Čo je príčinou prekyslenia

 • zlá životospráva
 • dlhodobý stres
 • nedostatočný pohyb a životný štýl
 • kyslotvorné potraviny (cukor, biela múka, káva, alkohol, mlieko, údeniny atď.)

Ako sa prejavuje prekyslenie

 • pálenie záhy, nevoľnosť, problémy s trávnym
 • strata energie, vyčerpanie, podráždenosť, agresivita
 • zábudlivosť, bolesť hlavy
 • bolesť chrbta a kĺbov
 • únava
 • biely povlak na jazyku
 • slabé rozstrapkané nechty

Stabilita vnútorného prostredia je pre naše celkové zdravie veľmi dôležitá. Jeho nerovnováha môže viesť k celému radu problémov:

 • únava a celkové vyčerpanie organizmu
 • nervozita a nekvalitný spánok
 • črevné problémy a poruchy trávenia
 • citlivosť na alergény
 • problematická pokožka
 • narušenie optimálneho prostredia intímnych partií

Ani pestrá strava vždy nezaistí dostatočný príjem živín.

Priemyselne spracované potraviny, neprirodzene dozrievané a chemicky ošetrené ovocie a zelenina majú obvykle nižší obsah vitamínov a minerálnych látok. Preto je potrebné telu dôležité zložky čas od času doplniť a siahnuť napríklad aj po doplnkoch stravy. Citrokalcevit pomôže telu chýbajúce vitamíny zaistiť.

Vráťte svoje telo do rovnováhy vyváženou kombináciou vitamínov a minerálnych látok.

Od stavu nášho vnútorného prostredia sa odráža celková imunita organizmu. Pri narušení acidobázickej rovnováhy v tele môže dochádzať k horšiemu vstrebávaniu niektorých živín, vitamínov a minerálnych látok. Citrokalcevit od tianDe vám pomôže dostať prekyslenie organizmu pod kontrolu, doplní nevyhnutné minerály a prispeje tak k posilneniu obranyschopnosti.

Vitamín C je silným antioxidantom a jedným z najdôležitejších vitamínov v našom tele. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť a je nevyhnutný pre svaly, kosti, cievy aj kožu.

Vitamín E je dôležitým antioxidantom, ktorý pomáha spomaľovať starnutie buniek. Je nevyhnutný pre obranyschopnosť, svaly, ale aj kožu nechty a vlasy.

Vitamín A je nevyhnutný pre náš zrak, prispieva k normálnemu stavu slizníc, kože a podporuje krvotvorbu.

Vitamín D3 podporuje imunitu, pomáha vápniku k ešte lepšiemu vstrebávaniu a využitiu a tým udržuje normálny stav kostí.

Vápnik je dôležitý nielen ako stavebný kameň kostí a zubov. Je nevyhnutný aj pre ďalšie funkcie nášho tela:

 • podieľa sa na procese delenia buniek
 • prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi
 • podporuje normálny energetický metabolizmus a trávenie
 • je nevyhnutný pre činnosť svalov
 • podporuje normálnu funkciu nervových prenosov

Citronan vápenatý obsiahnutý v Citrokalcevite je výborným zdrojom biologicky dostupného vápnika, ktorý náš organizmus dokáže účinne vstrebať. Ešte lepšiu využiteľnosť vápnika potom zaistí obsiahnutý vitamín D3. Vápnik v tejto podobe nijako nezaťažuje močové cesty a neusadzuje sa v obličkách.

Dodajte telu nevyhnutné Béčko. Pre energiu aj dobrú náladu.

Vitamíny skupiny B majú priaznivý vplyv na celý náš organizmus, najmä na nervový systém. Pomôžu rýchlo zatočiť aj s dlhotrvajúcou únavou. Citrokalcevit obsahuje celú škálu Béčok:

 • Vitamín B5
 • Vitamín B6
 • Vitamín B1 - tiamín
 • Vitamín B2 - riboflavín
 • Vitamín B3 - niacín
 • Vitamín B12
 • Vitamín B7 - biotín
 • Vitamín B9 - kyselina listová

Lesklé vlasy, pevné nechty a bezchybná pleť

Trápi vás nekvalitné vlasy, slabé nechty a pleť ako bez života? Nedostatok niektorých vitamínov a kráľa minerálnych látok vápnika ovplyvňuje nielen naše vnútorné zdravie, ale aj náš vonkajší vzhľad. Citrokalcevit prináša komplexnú výživu pre pleť, vlasy aj nechty.

Ako na dávkovanie Citrokalcevitu?

Na úpravu rovnováhy vnútorného prostredia organizmu a posilnenie imunity užívajte kôru po dobu 3 mesiacov. Pred užitím Citrokalcevitu odporúčame poradiť sa s lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je náhradou za pestrú stravu.

deti od 7 do 14 rokov: 1 tableta denne

mladiství od 14 rokov a dospelí: 4 tablety denne

tehotné ženy: 3 tablety denne

Zloženie:

Zloženie: citronan vápenatý (vápnik), zmes vitamínov: vitamín C (kyselina askorbová), vitamín B3 - niacín (nikotinamid), vitamín E (D-alfa-tokoferyl acetát), vitamín B5 - kyselina pantoténová (D-pantothenan vápenatý) B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B1 - tiamín (tiamín hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), vitamín A (retinyl - acetát), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B1 D-biotín), protispekavé látky: talok a stearan horečnatý.
Zloženie 1 tablety (% RHP*): vápnik – 80 mg (10); vitamín A - 225 µg RE (28); vitamín D3 - 1,675 µg (33,5); tiamín – 0,25 mg (22,7); riboflavín – 0,25 mg (17,8); niacín - 3 mg NIE (18,8); vitamín B12 - 0,55 µg (22,0); vitamín B6 – 0,3 mg (21,4); vitamín C – 14 mg (17,5); vitamín E - 1,6 mg α-TE (13,3); kyselina listová - 90 µg (45,0), kyselina pantoténová – 1,25 mg (20,8); biotín - 0,33 µg (0,66).
Zloženie 4 tablety (% RHP*): vápnik – 320 mg (40); vitamín A - 900 µg RE (112); vitamín D3 - 6,7 µg (134); tiamín – 1 mg (90,9); riboflavín – 1 mg (71,4); niacín - 12 mg NIE (75,0); vitamín B12 - 2,2 µg (88,0); vitamín B6 – 1,2 mg (85,7); vitamín C – 56 mg (70); vitamín E - 6,4 mg α-TE (53,3); kyselina listová - 360 µg (180), kyselina pantoténová – 5 mg (83,3); biotín - 1,32 µg (2,6).
* % referenčnej hodnoty príjmu
Upozornenie: nie je určené pre deti do 7 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku doplnku stravy. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Skladovanie: v suchom mieste pri izbovej teplote do 25 ° C
Krajina pôvodu: Rusko
Distribútor: ISTA CORPORATION, sro, Pobrežné 370 / 4, 186 00 Praha 8, Česká republika

Kusy 60 ks
Hodnotenie

Recenzie

Žiadne hodnotenie

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.

Informácie o získavaní recenzií
Funkčný komplex Citrokalcevit

Funkčný komplex Citrokalcevit

21,10 €

17,60 € bez DPH

Najväčší predajca kvalitných
produktov tianDe

Doprava zadarmo pri nákupe
nad 60 €

Darčeky na nákup nad 40 €
podľa vášho výberu

Pravidelné zľavové akcie
a súťaže o produkty

Staňte sa súčasťou nášho kráľovstva

#kralovstvi_tiande_official

Dotaz na produkt zavrieť
Načíst

Staňte sa kráľovnou

a získajte tretinu kráľovstva k tomu

Pridajte sa do klubu tianDe kráľovien.
Zaregistrujte sa a zadarmo dostanete
VIP kartičku s tianDe ID, s ktorou máte
kedykoľvek všetky produkty o 1/3 lacnejšie .