Království tianDe

Calcemarine Complex

Kód produktu: 135463

Výživový doplnok s obsahom vápnika. Prírodného pôvodu. Získavaný zo schránok ustríc. Vhodný aj pre ľudí s citlivým trávením.

Za nákup tohto tovaru získate 18 bodov do vernostného programu.

skladom (pri objednávke do 12:00 expedujeme v ten istý deň)

Kedy dostanem tovar?

29,00 €

24,15 € bez DPH

O produkte

Popis produkty

Pre zachovanie mladosti a slobody pohybu

Trpíte únavou, lámu sa vám nechty a štiepia vlasy , alebo pociťujete tuhnutie kĺbov ? Máte problémy s pálením záhy a nafúknutým bruchom ? Trápi vás častá únava a pocit vyčerpania ? Podporte svoje zdravie doplnkom stravy Calcemarine Complex , ktorý dodá telu chýbajúce látky na čele s vápnikom , ktorý je s pribúdajúcim vekom oveľa ťažšie v tele udržať. Je založený na prírodnom citráte vápenatom z ustríc s výbornou vstrebateľnosťou. Výživový doplnok je obohatený o vitamínový a minerálny komplex , ktorý jeho vstrebávanie ešte viac podporí.

 

Vápnik ako chrbtica nášho zdravia.

Bez vápnika by sme vôbec nevyrástli. Vďaka nemu držíme pohromade. A to doslova v mnohých smeroch. Vápnik totiž nie je dobrý len na pevné kĺby a zuby, ale podieľa sa na mnohých chemických procesoch v tele. Podporuje produkciu niektorých hormónov a enzýmov, ktoré sú pre jeho správne fungovanie nevyhnutné. V Calcemarine Complexe je zastúpený vysoko vstrebateľný vápnik v spoločnosti ešte ďalších dôležitých mikronutrientov.

Dôležitosť vápnika v tele.

Vápnik je nevyhnutný pre funkciu nervov, buniek, svalov, kostí, chrupaviek a zodpovedá za ich pevnosť. Naša kostra je zásobárňou vápnika a pokiaľ je to nutné, uvoľňuje sa z kostry, aby zastúpil ďalšie dôležité funkcie nášho organizmu.

Vápnik sa tiež podieľa na vedení nervových vzruchov, podporuje zrážanlivosť krvi a je dôležitý pre normálnu činnosť svalov a funkciu tráviacich enzýmov. Vápnik bojuje proti prekysleniu organizmu, pretože je zásaditý. V prípade prekyslenia organizmu sa vápnik začína uvoľňovať na redukciu kyselín a to zo zásobárne, teda z kostí, chrupaviek a zubov. Pokiaľ je vápnik z kostry uvoľňovaný dlhodobo, dochádza k rednutiu kostí, k celkovému odvápneniu, zlej kvalite zubov a osteoporóze.

Potreba vyššej hladiny vápnika sa zvyšuje v období dospievania, v tehotenstve, počas dojčenia, počas menopauzy av starobe. S pribúdajúcim vekom prirodzene klesá vstrebateľnosť vápnika, preto ani odporúčaná denná dávka vápnika nemusí byť dostačujúca.

Prečo je vápnik v tele dôležitý:

 • Podieľa sa na procese delenia a špecializácie buniek.
 • Podporuje správne fungovanie srdca.
 • Je nepostrádateľný pre normálnu zrážanlivosť krvi.
 • Prispieva k normálnej funkcii nervových prenosov.
 • Je dôležitý pre normálnu činnosť svalov.
 • Podporuje metabolizmus a funkciu žalúdka.
 • Podieľa sa na vývoji a formovaní kostry.
 • Udržuje pevné kosti, zuby, nechty a vlasy.

Neprehliadajte varovné signály.

Za nedostatkom vápnika v tele môže byť hektický životný štýl, kedy nemáte čas na prípravu pestrých a vyvážených jedál, nadmerná konzumácia soli, kofeínu a alkoholu, málo spánku a dlhodobý stres, pribúdajúci vek alebo hormonálne zmeny, ale aj potravinové alergie a niektoré ochorenia. Keď sa vápnika v tele nedostáva, dá vám to najavo.

V hlavnej úlohe vysoko vstrebateľný vápnik z ulít.

Citrát vápenatý z ulít ustríc je jednou z najlepších foriem vápnika pre telo. Má veľmi dobrú stráviteľnosť a vstrebateľnosť. Na jeho využitie nie je potrebná žalúdočná kyselina, takže je vhodný aj pre tie, ktoré trápia pálenie záhy alebo majú problémy s trávením.

Na úspešné vstrebávanie kalcia sú potrebné aj ďalšie vitamíny a minerálne látky.

Vitamín D3

D3 prispieva k lepšiemu využívaniu a vstrebávaniu vápnika a fosforu z čriev do krvného obehu, a tým pomáha udržiavať zdravé kosti a zuby. Je nevyhnutný aj na reguláciu krvného tlaku, hladinu krvného cukru a silnú imunitu.

Vitamín B6

Vitamín B6 sa podieľa na vytváraní aminokyselín a bielkovín, podporuje tvorbu červených krviniek, zdravý metabolizmus a správne nervové funkcie. Pomáha aj regulovať hladinu hormónov a podporuje zdravú funkciu srdca.

Vitamín C

Céčko patrí medzi známe antioxidanty, podporuje imunitný systém, zdravú funkciu ciev, svalov a nervov. Podieľa sa aj na tvorbe kolagénu, ktorý je dôležitý pre zdravé kosti, pokožku, vlasy a nechty.

Meď podporuje tvorbu červených krviniek a prispieva k posilneniu imunitného systému. Spoločne s mangánom a zinkom pomáha udržiavať zdravé kosti, chrupavky a cievy a podporuje tvorbu energie.

Mangán funguje ako taký aktivátor enzýmov, ktoré sa podieľajú na metabolizme cholesterolu, aminokyselín a cukrov. Navyše pomáha regulovať hladinu cukru v krvi, vytvárať neurotransmitery a prispieva k tvorbe kostí a chrupaviek.

Hlavnou funkciou zinku je podpora imunitného systému a podpora normálneho rastu a vývoja tela. Zinok tiež pomáha udržovať zdravú pokožku, vlasy a nechty, reguluje hladinu cukru v krvi a podporuje tvorbu energie.

Bór zohráva významnú úlohu v metabolizme vápnika, horčíka, vitamínu D a fosforu, a tým podporuje správnu tvorbu kostí a chrupaviek. Pomáha udržiavať zdravú pokožku a reguluje aj hladinu niektorých hormónov, napríklad inzulínu.

Ako užívať Calcemarine Complex:

1 balenie = 1 kúra

Dospelí užívajú 3-5 tabliet denne s jedlom po dobu 1 mesiaca. Po dvojtýždňovej prestávke je možné opakovať.

Kontraindikácie a odporúčania:

 • Calcemarin nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
 • Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku doplnku stravy.
 • Výživový doplnok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.
 • Pred užívaním doplnku stravy odporúčame poradiť sa s lekárom.

Zloženie: citrát vápenatý (z ulít ustríc), premix [vápnik (laktát vápenatý), horčík (laktát horečnatý) – 4,4 mg/4 tablety, vitamín C (kyselina askorbová), bór (boritan sodný) – 0,1 mg/ 4 tablety, zinok (síran zinočnatý) – 0,4 mg/4 tablety, kremík (oxid kremičitý) – 0, 2 mg/4 tablety, mangán (síran mangánatý) – 0,2 mg/4 tablety, vitamín B6 ( pyridoxín-hydrochlorid), meď (síran meďnatý) – 0,08 mg/4 tablety, vitamín D3 (cholekalciferol)], uhličitan draselný (regulátor kyslosti), stearan vápe-natý (nosič), zemiakový škrob.

Obsah biologicky aktívnych látok:

Komponent: Vápnik, Obsah: 3 tablety - 270 mg 33,75% RHP; 4 tablety - 360 mg 45 % RHP, 5 tabliet - 450 mg 56,25 % RHP

Komponent: Vitamín C, Obsah: 3 tablety - 9 mg 11,25% RHP; 4 tablety - 12 mg 15% RHP, 5 tabliet - 15 mg 18,75% RHP

Komponent: Vitamín D3, Obsah: 3 tablety - 4.5 µg 90 % RHP; 4 tablety - 6 mg 120% RHP, 5 tablet - 7.5 mg 150% RHP

RHP – referenčná hodnota príjmu

Skladovanie: na suchom mieste pri teplote do +25 ° C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 75%.

Krajina pôvodu: Rusko.

Distribútor pre ČR: ISTA CORPORATION, sro, Pobrežná 370/4, 186 00 Praha 8

Kusy 90 ks
Hodnotenie

Recenzie

Žiadne hodnotenie

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.

Informácie o získavaní recenzií
Calcemarine Complex

Calcemarine Complex

29,00 €

24,15 € bez DPH

Najväčší predajca kvalitných
produktov tianDe

Doprava zadarmo pri nákupe
nad 60 €

Darčeky na nákup nad 40 €
podľa vášho výberu

Pravidelné zľavové akcie
a súťaže o produkty

Staňte sa súčasťou nášho kráľovstva

#kralovstvi_tiande_official

Dotaz na produkt zavrieť
Načíst

Staňte sa kráľovnou

a získajte tretinu kráľovstva k tomu

Pridajte sa do klubu tianDe kráľovien.
Zaregistrujte sa a zadarmo dostanete
VIP kartičku s tianDe ID, s ktorou máte
kedykoľvek všetky produkty o 1/3 lacnejšie .