Království tianDe

O nás

Začínal som ako všetci ostatní. Vyskúšal som pár produktov a nakoniec si zamiloval všetky

Kozmetika tianDe mi prevrátila život naruby. Z vedúceho kriminálky Polície ČR som sa stal úspešným podnikateľom s kozmetikou a drogistickým tovarom. Spolu s kolegyňami a kolegami sa nám podarilo ovládnuť 60% českého trhu s tianDe výrobkami.

Kozmetika ma pritom príliš nezaujímala. Ostatne ako väčšinu mužov

Nijako pravidelne som kozmetiku nepoužíval. Vďaka staršej sestre som ju mal ale od puberty na očiach . Po špeciálnych prípravkoch som siahal len vo chvíli, keď sa mi na pleti objavil nejaký pupienok a potreboval som sa ho pred návštevou tanečných alebo diskotéky zbaviť.

S tianDe ma zoznámili moji priatelia. Aké produkty som si zamiloval?

Značku tianDe som poznal z domu, kde som o ňu zakopával na každom rohu. Potom aj od priateľov. Stretával som sa s ňou na spoločných dovolenkách alebo u nich doma . Práve oni mi odporučili fytonáplasti, ktoré mi pomáhali zmierniť bolesť svalov a kĺbov. Používal som ich celkom často, pretože som kvôli predchádzajúcej práci musel veľa športovať.

Dnes v mojich objednávkach najčastejšie nájdete: produktový rad Phytocode , balzam po holení a prírodný antiperspirant Alunit .

Z kriminalistu som sa stal majiteľom jedného z najúspešnejších e-shopov s tianDe kozmetikou

Produkty sa mi zapáčili natoľko, že sme s manželkou pri rozbehli vlastný e-shop. Pracoval som vtedy ako vedúci I. oddelenia všeobecnej kriminality Polície ČR.. V júli 2017 som sa rozhodol tianDe venovať naplno a od polície po 35-ročnej službe odišiel. V mečínskom e-shope využívam svoje dlhoročné skúsenosti s vedením tímu.

Silnú pozíciu e-shopu pričítam hlavne zodpovednej starostlivosti o každého zákazníka. Celý tím sústredí veľa energie do dostupnosti produktov a rýchlejšieho doručovania objednávok. Nikdy nezaspávame na vavrínoch. Snažíme sa neustále zdokonaľovať logistiku a systém skladových zásob.

Z drsného policajného prostredia som sa dostal do voňavého biznisu s kozmetikou. Už by som nemenil

Ako kriminalista som býval v práci obklopený drsnými chlapmi a pohyboval sa v kriminálnom prostredí. Zrazu som sa ocitol v ženskom kolektíve a každý deň pracujem v priestoroch plných kozmetických prípravkov, ktoré vonia po bylinkách.

Svoje rozhodnutie do dnešného dňa neľutujem. V kriminalistike som sa väčšinou stretával s tou negatívnou stránkou života. V tianDe je to presne naopak. Pracujem v peknom a pozitívnom prostredí. Navyše tu nikomu nejde o život. Teda pokiaľ práve nenaskladňujeme novinky a je ich málo.

4 veci, ktorých si na značke tianDe vážim najviac

  • Určite toho, že sú produkty tianDe naozaj účinné , čo som si vyskúšal na vlastnej koži.
  • Nemôžem vynechať ani prepracovaný systém odmeňovania a darčekov pre predajcov. Samotného ma motivujú a rád ich využívam.
  • V tianDe nemáte šancu ustrnúť na mieste . Neustále sa vylepšuje zloženie, pravidelne sa objavujú nové produkty a organizujú webináre pre predajcov.
  • Prípravky sú cenovo dostupné pre širokú verejnosť , takže ich môže používať naozaj každý.

Najväčší predajca kvalitných
produktov tianDe

Doprava zadarmo pri nákupe
nad 60 €

Darčeky na nákup nad 40 €
podľa vášho výberu

Pravidelné zľavové akcie
a súťaže o produkty

Staňte sa súčasťou nášho kráľovstva

#kralovstvi_tiande_official

Staňte sa kráľovnou

a získajte tretinu kráľovstva k tomu

Pridajte sa do klubu tianDe kráľovien.
Zaregistrujte sa a zadarmo dostanete
VIP kartičku s tianDe ID, s ktorou máte
kedykoľvek všetky produkty o 1/3 lacnejšie .