Království tianDe

Kozmetika tianDe čerpá silu z bylínAltaje, Tibetu a Číny

Produkty tianDe vychádzajú zo starých prírodných receptúr, ktoré ľudstvo lieči už tisíce rokov. Podľa vzoru altajskej, tibetskej a čínskej medicíny harmonizujú telo aj psychický stav človeka. V čom spočíva sila týchto 3 krajín?

Altajská republika sa ukrýva v srdci najčistejšej prírody Ázie

Altajskú republiku nájdete uprostred Ázie. Leží v juhovýchodnej časti západnej Sibíri az okolitých strán ju napríklad obklopujú Mongolsko, Čína a Kazachstan.

Altajská republika sa pýši najvyššou horou celej Sibíri - Belucha (4560 m). Ako štvortisícovka tu ale nie je osamotená. Podobné veľhory nájdete naprieč celým pohorím. Biele vrcholky lemujú okolitú divokú prírodu. Rieky tu vyvierajú z ľadovcov a majú preto nebesky čistú vodu. V hlbokých údoliach sa rozprestierajú nekonečné pláne a lúky, ktoré ponúkajú ideálne podmienky na rast 300 druhov liečivých rastlín. Práve ich silu využíva kozmetika tianDe.

Tajomný Tibet ukrytý vo veľhorách

Tibet sa vďaka jeho polohe v 4500 mnm prezýva "strecha sveta". Uprostred veľkolepých hôr nájdete nielen hlavné mesto, Lhasa, ale aj ostatných 800 obývaných miest a dedín. Z hlavného mesta Číny, Pekingu, sa sem dostanete vlakom za dva dni.

Kozmetika tianDe svoje produkty vyvíja podľa starých tibetských receptúr

Tibetská medicína lieči telo aj myseľ pomocou medikamentov s vysokým počtom účinných látok. Rovnako je to s kozmetikou tianDe, ktorá tibetskú medicínu využíva pri výrobe kozmetiky.

Tibetská medicína harmonizuje telo i dušu pomocou bylín, minerálov a korenia

Tibetská medicína vníma zdravotné komplikácie a choroby ako výsledok nerovnováhy v organizme. Nezaoberá sa len výslednými prejavmi, ale aj samotnou príčinou problémov. Rovnováhu v tele nastoľuje pomocou stravy, zmeny správania a prírodných medikamentov. Na ich výrobu používa tisíce tibetských bylín, z ktorých sa miešajú čaje alebo sa vyrábajú tabletky.

Majestátna Čína s tisíckami rokov starými liečivými receptúrami

Štát s najvyšším počtom obyvateľov na svete má nielen bohatú históriu, ale aj prírodu. Typickým portrétom Číny sú bambusové lesy, ryžové terasy, čajové plantáže alebo Žlté hory v mrakoch.

Čínska medicína lieči príčiny aj prejavy chorôb už viac ako 3 000 rokov

Čína sa po svete preslávila aj svojou medicínou. Rovnako ako tá tibetská nerieši iba prejavy chorôb, ale zistí sa hlavne po ich podstate. Jedná sa o komplexný prístup k ľudskému telu i psychike, kedy sú liečebné metódy založené na liečivých bylinách, zdravej strave, cvičení a masážach. Presne to využívame aj my pri vývoji a výrobe kozmetiky tianDe.

Najväčší predajca kvalitných
produktov tianDe

Doprava zadarmo pri nákupe
nad 60 €

Darčeky na nákup nad 40 €
podľa vášho výberu

Pravidelné zľavové akcie
a súťaže o produkty

Staňte sa súčasťou nášho kráľovstva

#kralovstvi_tiande_official

Staňte sa kráľovnou

a získajte tretinu kráľovstva k tomu

Pridajte sa do klubu tianDe kráľovien.
Zaregistrujte sa a zadarmo dostanete
VIP kartičku s tianDe ID, s ktorou máte
kedykoľvek všetky produkty o 1/3 lacnejšie .