Království tianDe

Vaša terasa sa v lete musí blyštieť. Viete ako na to?

26.08.23 520x prečítané

Udržujte svoju terasu čistú. S produktmi tianDe je to hračka

ZdieľaťVaša terasa sa v lete musí blyštieť. Viete ako na to?

Vaša terasa sa stáva v letnej sezóne jedným z najvyťaženejších miest. Zabrať ale dostáva po celý rok. Pri grilovačkách, prudkom lejaku, sťahovaní nábytku, chumelenici alebo dokonca aj pri radovánkach zvieracích maznáčikov.

Žiadne kniežacie rady. Spýtali sme sa jednej z vás

Hlavných „vinníkov“, ktorí majú na svedomí najväčšiu neplechu na vonkajšej terase, nemusíme hľadať dlho: deti a domáce zvieratá. „Na terase často aj jeme. Deťom ale jedlo často padá na zem, takže sú na podlahe mastné fľaky, ktoré nikdy nešli dole,“ prezrádza Lucie Ježková z Plzeňska s tým, že podlahe dávajú zabrať aj štvornohí miláčikovia, ktorí si priamo na drevolaminátových doskách doprajú svoju hostinu. Do hlavného gruntovania sa Lucia púšťa s príchodom letnej sezóny. Dovtedy totiž terasa spravidla odpočíva. Začína čistením, sťahovaním nábytku a pokračuje pravidelnou údržbou.

Lucia Ježková žije so svojou rodinou na Plzensku. Jej terasa je cez leto stredobodom stretávania.

Recept na dokonale čistú terasu

Starostlivosť, ale aj Mydlový oriešok. Lucia nám prezradila, aký je jej recept na čistú vonkajšiu terasu.

1.

Terasu najskôr opláchnem vodou od hrubých nečistôt , prachu i peľu. Celú ju pokvapkám Mydlovým orieškom, nešetrím na mastných fľakoch a škvrnách.

2.

Meštikou prostriedok rozotriem a napením po celej ploche. Na veľké nečistoty pritlačím a nechám Mydlový oriešok pôsobiť zhruba 5 minút.

3.

Podlahu potom vezmem poriadne ryžiakom, celý proces zopakujem ešte raz a mám hotovo. Nabudúce tiež vyskúšam obojstrannú handru na podlahu tianDe.

Lucia stavila na šetrnosť, účinnosť aj všestrannosť

Lucia sa rozhodla nahradiť agresívne chemické čistidlá ekologicky šetrným prípravkom . Jej nerozlučným parťákom sa stal Umývací prostriedok na riad na báze plodov Mydelníka . My mu s radosťou hovoríme Mydlový oriešok. Jeho všestrannosť a umývaciu silu Lucie oceňuje nielen pri sebe v kuchyni alebo pri umývaní drevolaminátovej terasy. Využije ho aj inde. „Úplne najradšej ho používam na chate, kde nemáme teplú vodu. Mastnotu umyje aj v studenej vode“ uzatvára Lucia svoju skúsenosť.

Prečo je Mydlový oriešok taký účinný, a to aj v studenej vode

Odpoveď je jednoduchá. Mydlový oriešok stavia na stáročiami osvečenú silu prírodných saponínov, ktoré obsahujú plody Mydlovníka. Mydlový oriešok sa skvele hodí na väčšinu povrchov ako sú kov , sklo , drevo , PVC, dlažbu alebo betón . Výborne čistí v spojení so studenou alebo vlahou vodou a navyše je ekologicky šetrný. Uplatnenie nájde v celej domácnosti.

Prednosti mydlových orechov poznáme od pradávna

Mydelník je ľudový názov pre drevinu s latinským pomenovaním Spindus. Stromy sa už od staroveku pestujú pre svoje plody s veľkým množstvom prírodného saponínu.

Usušené škrupiny obsahujúce saponín majú skvelé čistiace vlastnosti. V kombinácii s vodou vytvára mydlovú penu a sú ekologickou alternatívou konvenčným priemyselným prostriedkom.

Prírodné "mydlo", ktoré obsahujú škrupiny plodov Mydelníka, ocenia v čistiacich prostriedkoch najmä alergici a ľudia s problematickou pokožkou .

Čistá podlaha aj terasa bez námahy

Využite silu neuveriteľne savých a odolných mikrovláknien.Výborné čistiace schopnosti prepožičiavajú aj Obojstrannej handry na podlahu. Výborne čistí aj bez použitia čistiacich prostriedkov . V spojení s ekologicky šetrným Mydlovým orieškom získate osvedčených spojencov v boji proti špine.

Štítky

Najobľúbenejšie

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

Konečne vám ich môžeme prezradiť! 2 novinky kráľovských rozmerov

15. 1. 202434574x prečítané

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

Kúzlo prírody pre ťažké, opuchnuté a unavené nohy? Poznáme recept

8. 1. 202423933x prečítané

Páčil sa vám tento príspevok? Pošlite ho ďalej…Najväčší predajca kvalitných
produktov tianDe

Doprava zadarmo pri nákupe
nad 60 €

Darčeky na nákup nad 40 €
podľa vášho výberu

Pravidelné zľavové akcie
a súťaže o produkty

Staňte sa súčasťou nášho kráľovstva

#kralovstvi_tiande_official

Staňte sa kráľovnou

a získajte tretinu kráľovstva k tomu

Pridajte sa do klubu tianDe kráľovien.
Zaregistrujte sa a zadarmo dostanete
VIP kartičku s tianDe ID, s ktorou máte
kedykoľvek všetky produkty o 1/3 lacnejšie .