Království tianDe

Komu pomáhame

Úspech nášho e-shopu sme od začiatku chceli využiť na niečo prospešné. Začali sme preto spolupracovať s organizáciami, ktoré podporujú choré aj týrané deti . Spolu s vami prispievame na ich bezpečné zázemie, vzdelávanie aj rôzne zdravotné pomôcky a pobyty.

ŽIVOT DEŤOM

Už od roku 2018 spolupracujeme s organizáciou Život deťom, ktorá podporuje choré deti . Spoločne prispievame konkrétnym rodinám na zdravotné pomôcky a pobyty, ktoré ich deťom uľahčujú život.

FOD KLOKÁNOK

Detstvo často predurčuje, aký život prežijeme. Nie všetky deti majú šťastie na harmonický, bezpečný a láskyplný domov. Týraným alebo zanedbávaným deťom sa snažíme pomáhať cez FOD Klokánek.

Aj vy prispievate na dobrú vec

Z každého vášho nákupu dávame bokom 0,11 eur a za rok tak našetríme až milión korún. Tie potom posielame jeden rok na účet organizácie Život deťom a ďalšie na účet Klokánkov . Vďaka tomu sme sa v minulosti stali opakovane druhým najväčším sponzorom nadácie Život deťom.

Do projektu aktívne zapájame aj rodiny z tianDe

S oboma organizáciami sa snažíme prepojiť aj ľudí z tianDe, ktorí sa ocitli v náročnej životnej situácii. Aj vy sami nám priebežne posielate smutné príbehy z vášho okolia a za to vám veľmi ďakujeme. Podporu Života deťom a Klokánkov striedame presne po roku. Veríme totiž, že právo na šťastné a bezpečné detstvo musia mať všetky deti . A najzraniteľnejšie sú práve tie choré, týrané a zanedbávané.

Najväčší predajca kvalitných
produktov tianDe

Doprava zadarmo pri nákupe
nad 60 €

Darčeky na nákup nad 40 €
podľa vášho výberu

Pravidelné zľavové akcie
a súťaže o produkty

Staňte sa súčasťou nášho kráľovstva

#kralovstvi_tiande_official

Staňte sa kráľovnou

a získajte tretinu kráľovstva k tomu

Pridajte sa do klubu tianDe kráľovien.
Zaregistrujte sa a zadarmo dostanete
VIP kartičku s tianDe ID, s ktorou máte
kedykoľvek všetky produkty o 1/3 lacnejšie .